O Spoločnosti
Produkty
Služby
Kontakty
 
Slovak
English
Deutch
Russia
Hungary
Poland
 
 
 
 
 
ANTIGRAFITY
 
pre bližšie informácie vyplňte formulár »                                           zobraziť ako PDF »
 
TRIPUR - Z :
Prípravok vhodný na odstránenie graffiti z povrchu fasád, omietok, betónu, skla, mramoru, podlahy, kovov a pod. Poškodzuje niektoré plasty, hlavne polystyrén, polykarbonáty. Odstraňuje dechty, lepidlá, laky, asfalt a rôzne farby a nátery. Výrobok je veľmi pomaly prchavý.
 
TRIPUR - G:
Gélovitá, hustá forma prípravku, zvlášť vhodná na čistenie od graffiti, farieb, lepidiel z celej škály povrchov na zvislých plochách. Odstraňovač tvorí s vodou emulziu, preto jednoducho stačí povrch opláchnuť studenou vodou.
 
TRIPUR - P:
Rýchlo pôsobiaci prípravok (5 - 10 sec.) na celú škálu graffiti, farieb, náterov a lepidiel. Nízka viskozita umožňuje jednoduché zotretie rozpustených nečistôt mechanicky alebo oplachom vodou; najlepšie tlakovou. Výrobok je stredne rýchlo prchavý. Použitie je vhodné najmä na hladké povrchy (železničné vozne, električky a pod.).
 
TRIPUR - L:
Veľmi šetrný prostriedok. Nenapadá polystyrén, polykarbonáty a pod. Vhodný na celú škálu farieb, asfaltov, žuvačiek a graffiti na citlivých povrchoch; napr. na autách či lakových povrchoch nábytku, kože a iných umelých hmôt.
 
TRIPUR -PD:
Extra silný prípravok; rozrušuje zosietené graffiti, farby na celej škále povrchov (fasády, sochy a pod.). Vhodný na čistenie duchov po čistení inými prostriedkami.
 
 

 

 

 

Copyright © 2007 SLOCHEM® s.r.o. Všetky práva vyhradené.