O Spoločnosti
Produkty
Služby
Kontakty
 
Slovak
English
Deutch
Russia
Hungary
Poland
 
 
 
 
 
 
ODPEŇOVACIE PRÍPRAVKY
 
pre bližšie informácie vyplňte formulár »                                           zobraziť ako PDF »
 
ODPEŇOVAČ - K:
Číra, 100 % - ná vodou riediteľná zmes do neutrálneho a kyslého prostredia. Aplikuje sa buď v koncentrovanej forme alebo po nariedení vodou. Neobsahuje minerálne a silikónové oleje ani chlórovamé a aromatické uhľovodíky. Horľavina III. triedy nebezpečenstva.
 
ODPEŇOVAČ - S:
Mliečna emulzia, 35 % - ná riediteľná vodou, vhodná pre celé spektrum pH. Obsahuje silikónový olej. Nehorľavá a ekologická.
 
ODPEŇOVAČ - P:
Zmes vhodná do nevodných aj vodou riediteľných systémov. Viskózna, 100 % - ná zmes bez obashu minerálnych olejov a silikónov. S vodou poskytuje mliečne emulzie. Zvlášľ vhodný pri výrobe celulózy dávkovaním 0,1 - 0,8 g na tonu celulózovej hmoty. Netoxický a biologicky odbúrateľný.
 
ODPEŇOVAČ - X:
Polysiloxanový koncentrát, vodou neriediteľný odpeňovač do nevodného prostredia. Má vzhľad viskóznej, opalescentnej kvapaliny.
 
ODPEŇOVAČ - G:
Polysiloxanový gél, vhodný pri výrobe na úpravu strojného zariadenia náterom rozrušujúcim penu pri miešaní, čerpaní či iných technológiách. Nerozpustný vo vode a iných bežných riedidlách.
 
ODPEŇOVAČ - R:
Vodou riediteľný koncentrát na báze repkového oleja vhodný pre širokú škálu pH vodných systémov. Ekologický, nehorľavý a biologicky odbúrateľný, zvlášť vhodný pre čistiarne odpadových vôd.

 

 

 

Copyright © 2007 SLOCHEM® s.r.o. Všetky práva vyhradené.