O Spoločnosti
Produkty
Služby
Kontakty
 
Slovak
English
Deutch
Russia
Hungary
Poland
 
 
 
 
 
PRÍPRAVKY PRE POLYGRAFIU
FLEXOTLAČ a VÝROBA PEČIATOK
 
pre bližšie informácie vyplňte formulár »                                           zobraziť ako PDF »
 
FLEXOL - P:
Rýchlo schnúci prípravok, vhodný na čistenie fotopolymérnych štočkov, flexotlačových foriem, od vodou riediteľných farieb. Podľa potreby je riediteľný vodou v pomere 1:1 až 1:10; biologicky odbúrateľný..
 
FLEXOL - S :
Stredne rýchlo prchajúci prípravok na čistenie flexotlačových foriem. Vhodný aj pre UV - farby a farby riediteľné vodou. Biologicky odbúrateľný.
 
FLEXOL - R:
Riedidlo vodou riediteľných farieb pre flexotlač a UV - farieb. Biologicky odbúrateľný.
 
FLEXOL - F:
Prípravok na čistenie aniloxových valcov flexotlačového stroja, používaného flexotlačové farby.
 
FLEXOL - V:
Vodou riediteľný prípravok flexotlačových foriem od vodou riediteľných farieb pre formy vo forme platní, hlavne väčších rozmerov.
 
FLEXOL - Z:
Univerzálny, vysoko účinný odstraňovač zaschnutých farieb. Vhodný na čistenie valcov, rozvodov a flexotlačových foriem od zaschnutých farieb a lepidiel.
 
SLOFLEX -R:
Riedidlo vodou neriediteľných flexotlačových farieb, polyuretánových, akrylátových a pod. Biologicky odbúrateľné. Obsahuje prísady zlepšujúce schnutie, kontrast farieb pri potlači na fólie zo syntetických a prírodných materiálov. Vhodný aj na čistenie.
 
SLOFLEX - K:
Spomaľovač, regulátor schnutia vodou neriediteľných farieb. V kombinácii so Sloflexom - R je možné nastaviť rýchlosť schnutia. Vhodný aj na čistenie.
 
SLOFLEX - S:
Urýchľovač, regulátor schnutia vodou neriediteľných farieb. V kombinácii so Sloflexom - R je možné nastaviť rýchlosť schnutia presne na danú technológiu a farbu. Vhodný aj na čistenie.
 
SLOFLEX - L:
Promótor adhézie, prísada do vodou neriediteľných farieb, zlepšujúca priľnavosť farby na fóliu, či už z polyolefínu, polyamidu, celulózy a pod. a tiež odolnosť voči vode a agresívnemu prostrediu. Dávkovanie 2-10% hmotn. do farby alebo riedidĺa, napr. Sloflex - R. Zvyšuje možnosť použitia aj cenove priaznivejších farieb.
 
SLOFLEX - N:
Promótor adhézie, prísada do vodou riediteľných farieb, zlepšujúca priľnavosť farieb k potlačovanému materiálu a zvyšujúca odolnosť voči vode a agresívnemu prostrediu. Dávkovanie 2 až 10% hmotn. do farby alebo riedidla, napr. Flexol - R.
 
SLOFLEX - M:
Riedidlo vodou neriediteľných farieb, zlepšujúce odolnosť farieb voči vode, zvlášť vhodné pri potlači vonkajších umelých obalov, fólií a čriev rôznych materiálov.
 
SLOFLEX - O:
Riedidlo vodou riediteľných farieb, zlepšujúce odolnosť farieb voči vode, zvlášť vhodné pri potlači obalových materiálov, etikiet, fólií a pod.
 
 

 

 

 

Copyright © 2007 SLOCHEM® s.r.o. Všetky práva vyhradené.