O Spoločnosti
Produkty
Služby
Kontakty
 
Slovak
English
Deutch
Russia
Hungary
Poland
 
 
 
 
 
Silikónové oleje a emulzie
 
pre bližšie informácie vyplňte formulár »
 
SLOSIL® – H:
Nemodifikované polydimetylsilikónové oleje terminované metylovou skupinou o viskozite 50, 100, 200, 350 a 500 centistokesov
 
SILIKÓNOB-200,300:
Modifikovaný polydimetylsiloxanový olej, miešateľný s minerálnym olejom a zvýšeným hydrofóbnym účinkom
 
SILOSAN – V:
Silikónová tixotropná vazelína
 
SILOSAN – T:
Silikónová aditivovaná vazelína vhodná ako mazadlo a separátor.
 
SLOFOB® – 9100:
Neiónová silikónová emulzia(35-60% hmot.) vhodná ako separačný prostriedok v gumárenskom a plastikárskom priemysle a takisto v polygrafii.
 
SLOFOB® – 9150:
Aniónová silikónová emulzia na báze polydimetylsiloxanu, vhodná ako hydrofobizačný prostriedok v stavebníctve. Pôsobením katiónov vápnika a horčíka sa vyzráža, reaguje s povrchom stavebných materiálov.
 
SLOFOB® – 9200:
Katiónová emulzia aminosiloxanu vhodná ako textilné mazadlo a zmäkčovadlo.
 
SLOFOB – 9220:
Neiónová mikroemulzia aminosiloxanu vhodná ako separátor v gumárenskom a plastikárskom priemysle, zvyšujúca lesk materiálov po lisovaní a povrchovej úprave.
 
SLOFOB® – 9250:
Neiónová, čiastočne sieťovateľná siloxanová emulzia, zvlášť vhodná ako separátor umožňujúci viacnásobné snímanie výrobkov z formy v gumárenskom priemysle.
 
SLOFOB® – 9300:
Kationická sieťovateľná kopolysiloxanová emulzia vhodná k úprave stavebného diela, kovových a iných výstuží do betónu zvyšujúca odolnosť voči alkáliám.
 
SLOFOB® – 9350:
Neiónová modifikovaná silikónová emulzia, zvyšujúca odolnosť kovových, silikátových materiálov pri výrobe používaných v stavebníctve. Vhodná k úprave sklenených a minerálnych vlákien, kovového pletiva apod.
 
SLOFOB® – 9400:
Aniónová, vodou riediteľná silikónová emulzia, gél. Vhodná pri výrobe prípravkov bytovej chémie, autokozmetiky apod. Zvyšuje viskozitu, lesk a stabilitu. Znižuje migráciu pojív a lubrikácií pri sušení. Stabilná v neutrálnom a alkalickom prostredí.
 
ADIL-60:
Neiónová emulzia polydimetylsiloxanu vhodná ako základný separátor. Po aplikácii zmývateľná vodou.
 
Copyright © 2007 SLOCHEM® s.r.o. Všetky práva vyhradené.