O Spoločnosti
Produkty
Služby
Kontakty
 
Slovak
English
Deutch
Russia
Hungary
Poland
 
 
 
 
 
PROFESIONÁLNE PRÍPRAVKY PRE ČISTIACI A UPRATOVACÍ SERVIS
 
pre bližšie informácie vyplňte formulár »                                          
 
SLOPUR - PD:
Alkalický nepenivý prípravok na ručné a strojové čistenie podláh od zbytkov gúm, cestnej špiny apod.. Nenapadá farebné kovy ,sklo, mramor, smalt ani nerez.Dávkovanie: koncetrát na odstraňovanie pripálenín olejov, čistenie skiel krbov apod., 0,2-10% riedenie pre bežné čistenie.
 
SLOPUR - K:
Kyslý nepenivý prípravok na odstraňovanie anorganických nečistôt v potrubí, sudoch, skla, keramiky a pod.; dávkovanie 1 - 10 %.
 
SLOPUR - AC:
Kyslý, stredne penivý prípravok na čistenie železničných vozňov, električiek a pod. Dávkovanie 0,5 - 10 %.
 
SLOPUR - E:
Na ručné a strojové čistenie. Zvyšuje lesk a antistatické vlastnosti/zabraňuje nalepovaniu prachu. Dávkovanie 0,5 - 5 %.
 
KYSLÁ PENA :
Čistí a odstraňuje vodný kameň. Dávkovanie 0,5 -10 %.
 
SLOPUR - S:
Rozpúšťadlový prchavý prípravok na čistenie rôznych škvŕn na textile a rôznorodých materiáloch.
 
AROTAX-CE:
Vodou riediteľná citrónová aróma do alkalických aj kyslých prípravkov, pre ručné aj strojové technológie. Dávkovanie podľa potreby.
 
BRILEX :
Koncentrát na čistenie sklenených plôch, mramoru a plastov. Dávkovanie 10 - 20 ml na 10 l vody.
 
EKOMYL:
Univerzálny, stredne penivý, koncentrovaný odmasťovací prípravok, ktorý odstraňuje širokú škálu nečistôt; treba ho používať nariedený vodou v pomere 1:2 až 1:100. Vyžaduje opláchnutie vodou ako poslednú operáciu. Je alkalického charakteru a má všeobecné použitie za normálnej aj zvýšenej teploty. Obsahuje inhibítory korózie a je bez fosfátov.
 
EKOMYL - FORTE:
Koncentrát na podlahy so zvýšeným leskom. Vhodný na ručné aj strojové čistenie.  Dávkovanie 0,2 - 5 %.
 
ADIL-SA(HA):       TL     KBU    ODBÚRATEĽNOSŤ    KUZ
Vysokoúčinné aditívum pre autokozmetiku. LEN NA PROFESIONÁLNE POUŽITIE.
 
TRIPUR - L:
Veľmi šetrný prostriedok. Nenapadá polystyrén, polykarbonáty a pod. Vhodný na čistenie od farieb, asfaltov, žuvačiek a graffiti na citlivých povrchoch; napr. na autách či lakových povrchoch nábytku, kože a iných umelých hmôt.
 
TRIPUR - P:
Rýchlo pôsobiaci prípravok (5 - 10 sec.) na celú škálu graffiti, farieb, náterov a lepidiel. Nízka viskozita umožňuje jednoduché zotretie rozpustených nečistôt mechanicky alebo oplachom vodou; najlepšie tlakovou. Výrobok je stredne rýchlo prchavý. Použitie je vhodné najmä na hladké povrchy.
 
SLOPUR - CAR:
Kvapalný ekologický prostriedok na odstraňovanie ľadu, snehu, ochrana pred namŕzaním autodráh, ciest a iných komunikácií. Viac informácii o tomto prípravku nájdete tu.
 
 
Copyright © 2007 SLOCHEM® s.r.o. Všetky práva vyhradené.