O Spoločnosti
Produkty
Služby
Kontakty
 
Slovak
English
Deutch
Russia
Hungary
Poland
 
 
WARNING:

Please pay attention to the misuse of our company's name for the mass distribution of SPAM, e-mails that do not come from our email servers, but the name and contacts of our company have been misused. So, if you have received an unsolicited email from our company, please delete it for your own safety.
 
ANTIGRAFITY
 
pre bližšie informácie vyplňte formulár »                                           zobraziť ako PDF »
 
TRIPUR - Z :
Prípravok vhodný na odstránenie graffiti z povrchu fasád, omietok, betónu, skla, mramoru, podlahy, kovov a pod. Poškodzuje niektoré plasty, hlavne polystyrén, polykarbonáty. Odstraňuje dechty, lepidlá, laky, asfalt a rôzne farby a nátery. Výrobok je veľmi pomaly prchavý.
 
TRIPUR - G:
Gélovitá, hustá forma prípravku, zvlášť vhodná na čistenie od graffiti, farieb, lepidiel z celej škály povrchov na zvislých plochách. Odstraňovač tvorí s vodou emulziu, preto jednoducho stačí povrch opláchnuť studenou vodou.
 
TRIPUR - P:
Rýchlo pôsobiaci prípravok (5 - 10 sec.) na celú škálu graffiti, farieb, náterov a lepidiel. Nízka viskozita umožňuje jednoduché zotretie rozpustených nečistôt mechanicky alebo oplachom vodou; najlepšie tlakovou. Výrobok je stredne rýchlo prchavý. Použitie je vhodné najmä na hladké povrchy (železničné vozne, električky a pod.).
 
TRIPUR - L:
Veľmi šetrný prostriedok. Nenapadá polystyrén, polykarbonáty a pod. Vhodný na celú škálu farieb, asfaltov, žuvačiek a graffiti na citlivých povrchoch; napr. na autách či lakových povrchoch nábytku, kože a iných umelých hmôt.
 
TRIPUR -PD:
Extra silný prípravok; rozrušuje zosietené graffiti, farby na celej škále povrchov (fasády, sochy a pod.). Vhodný na čistenie duchov po čistení inými prostriedkami.
 
 

 

 

 

Copyright © 2007 SLOCHEM® s.r.o. Všetky práva vyhradené.