O Spoločnosti
Produkty
Služby
Kontakty
 
Slovak
English
Deutch
Russia
Hungary
Poland
 
 
WARNING:

Please pay attention to the misuse of our company's name for the mass distribution of SPAM, e-mails that do not come from our email servers, but the name and contacts of our company have been misused. So, if you have received an unsolicited email from our company, please delete it for your own safety.
 
PRÍPRAVKY PRE POLYGRAFIU
FLEXOTLAČ a VÝROBA PEČIATOK
 
pre bližšie informácie vyplňte formulár »                                           zobraziť ako PDF »
 
FLEXOL - P:
Rýchlo schnúci prípravok, vhodný na čistenie fotopolymérnych štočkov, flexotlačových foriem, od vodou riediteľných farieb. Podľa potreby je riediteľný vodou v pomere 1:1 až 1:10; biologicky odbúrateľný..
 
FLEXOL - S :
Stredne rýchlo prchajúci prípravok na čistenie flexotlačových foriem. Vhodný aj pre UV - farby a farby riediteľné vodou. Biologicky odbúrateľný.
 
FLEXOL - R:
Riedidlo vodou riediteľných farieb pre flexotlač a UV - farieb. Biologicky odbúrateľný.
 
FLEXOL - F:
Prípravok na čistenie aniloxových valcov flexotlačového stroja, používaného flexotlačové farby.
 
FLEXOL - V:
Vodou riediteľný prípravok flexotlačových foriem od vodou riediteľných farieb pre formy vo forme platní, hlavne väčších rozmerov.
 
FLEXOL - Z:
Univerzálny, vysoko účinný odstraňovač zaschnutých farieb. Vhodný na čistenie valcov, rozvodov a flexotlačových foriem od zaschnutých farieb a lepidiel.
 
SLOFLEX -R:
Riedidlo vodou neriediteľných flexotlačových farieb, polyuretánových, akrylátových a pod. Biologicky odbúrateľné. Obsahuje prísady zlepšujúce schnutie, kontrast farieb pri potlači na fólie zo syntetických a prírodných materiálov. Vhodný aj na čistenie.
 
SLOFLEX - K:
Spomaľovač, regulátor schnutia vodou neriediteľných farieb. V kombinácii so Sloflexom - R je možné nastaviť rýchlosť schnutia. Vhodný aj na čistenie.
 
SLOFLEX - S:
Urýchľovač, regulátor schnutia vodou neriediteľných farieb. V kombinácii so Sloflexom - R je možné nastaviť rýchlosť schnutia presne na danú technológiu a farbu. Vhodný aj na čistenie.
 
SLOFLEX - L:
Promótor adhézie, prísada do vodou neriediteľných farieb, zlepšujúca priľnavosť farby na fóliu, či už z polyolefínu, polyamidu, celulózy a pod. a tiež odolnosť voči vode a agresívnemu prostrediu. Dávkovanie 2-10% hmotn. do farby alebo riedidĺa, napr. Sloflex - R. Zvyšuje možnosť použitia aj cenove priaznivejších farieb.
 
SLOFLEX - N:
Promótor adhézie, prísada do vodou riediteľných farieb, zlepšujúca priľnavosť farieb k potlačovanému materiálu a zvyšujúca odolnosť voči vode a agresívnemu prostrediu. Dávkovanie 2 až 10% hmotn. do farby alebo riedidla, napr. Flexol - R.
 
SLOFLEX - M:
Riedidlo vodou neriediteľných farieb, zlepšujúce odolnosť farieb voči vode, zvlášť vhodné pri potlači vonkajších umelých obalov, fólií a čriev rôznych materiálov.
 
SLOFLEX - O:
Riedidlo vodou riediteľných farieb, zlepšujúce odolnosť farieb voči vode, zvlášť vhodné pri potlači obalových materiálov, etikiet, fólií a pod.
 
 

 

 

 

Copyright © 2007 SLOCHEM® s.r.o. Všetky práva vyhradené.