O Spoločnosti
Produkty
Služby
Kontakty
 
Slovak
English
Deutch
Russia
Hungary
Poland
 
 
 
Silikónové živice a polyméry
 
pre bližšie informácie vyplňte formulár »
 
SLOSIL®E-10:
Bezrozpúšťadlová nenasýtená silikónová živica sieťujúca vzdušnou vlhkosťou. Vhodná k výrobe lepidiel, tmelov, lakov. Zvyšujúca termickú odolnosť a odolnosť voči vode s vysokou adhéziou k polárnym a nepolárnym povrchom (drevo, sklo, kovy, mramor, uhlík apod.)
 
SLOSIL®E-50:
Bezrozpúšťadlová nenasýtená silikónová živica sieťujúca vzdušnou vlhkosťou. Vhodná k výrobe náterových hmôt s vysokým leskom a tvrdosťou a tepelnou odolnosťou.
 
SLOSIL®E-100:
Kopolysiloxanová sieťovateľná živica s amínovými skupinami. Číra, bez rozpúšťadiel poskytujúca termosetický tvrdý, húževnatý, číry, lesklý povlak s vysokou adhéziou na hliník. Vhodná k výrobe lakov apod.
 
SLOSIL®E-150:
Polysiloxanová, vzdušnou vlhkosťou sieťovateľná živica vhodná k výrobe prípravkov na úpravu gumy, stavebného diela a dreva s hydrofóbnym účinkom. Rozpustná v polárnych aj nepolárnych organických riedidlách.
 
SILADIL®SI-246:
Hydrolyzovateľný, sieťovateľný aminosilanový polymér vhodný ako prísada pri výrobe lepidiel, tmelov a náterových hmôt s vysokým obsahom kremíka.
 
SILADIL®346:
Organokremičitý oligomér sieťovateľný vzdušnou vlhkosťou. Rozpustný v polárnych ( alkoholy ) aj nepolárnych (benzíny) rozpúšťadlách. Vhodný k výrobe prípravkov na spevnenie silikátových materiálov, prísada pri výrobe pružných silikátových kaučukov, na zlepšenie adhézie k polymérom.
 
SILADIL®S-78:
Vzdušnou vlhkosťou sieťujúca polyorganosilikónová živica s vysokou termickou stabilitou. V rozpúšťadlovej forme vhodná k výrobe prípravkov na impregnáciu celulózových a silikónových materiálov.
 
SILADIL®S-10:
Silanizovaný kationický polyvinylalkohol. Vhodný k výrobe šlícht, lubrikácií, náterov odolávajúcich benzínu a hydrofilizáciu materiálov.
 
Copyright © 2007 SLOCHEM® s.r.o. Všetky práva vyhradené.