O Spoločnosti
Produkty
Služby
Kontakty
 
Slovak
English
Deutch
Russia
Hungary
Poland
 
 
WARNING:

Please pay attention to the misuse of our company's name for the mass distribution of SPAM, e-mails that do not come from our email servers, but the name and contacts of our company have been misused. So, if you have received an unsolicited email from our company, please delete it for your own safety.
 
PROFESIONÁLNE PRÍPRAVKY PRE ČISTIACI A UPRATOVACÍ SERVIS
 
pre bližšie informácie vyplňte formulár »                                          
 
SLOPUR - PD:
Alkalický nepenivý prípravok na ručné a strojové čistenie podláh od zbytkov gúm, cestnej špiny apod.. Nenapadá farebné kovy ,sklo, mramor, smalt ani nerez.Dávkovanie: koncetrát na odstraňovanie pripálenín olejov, čistenie skiel krbov apod., 0,2-10% riedenie pre bežné čistenie.
 
SLOPUR - K:
Kyslý nepenivý prípravok na odstraňovanie anorganických nečistôt v potrubí, sudoch, skla, keramiky a pod.; dávkovanie 1 - 10 %.
 
SLOPUR - AC:
Kyslý, stredne penivý prípravok na čistenie železničných vozňov, električiek a pod. Dávkovanie 0,5 - 10 %.
 
SLOPUR - E:
Na ručné a strojové čistenie. Zvyšuje lesk a antistatické vlastnosti/zabraňuje nalepovaniu prachu. Dávkovanie 0,5 - 5 %.
 
KYSLÁ PENA :
Čistí a odstraňuje vodný kameň. Dávkovanie 0,5 -10 %.
 
SLOPUR - S:
Rozpúšťadlový prchavý prípravok na čistenie rôznych škvŕn na textile a rôznorodých materiáloch.
 
AROTAX-CE:
Vodou riediteľná citrónová aróma do alkalických aj kyslých prípravkov, pre ručné aj strojové technológie. Dávkovanie podľa potreby.
 
BRILEX :
Koncentrát na čistenie sklenených plôch, mramoru a plastov. Dávkovanie 10 - 20 ml na 10 l vody.
 
EKOMYL:
Univerzálny, stredne penivý, koncentrovaný odmasťovací prípravok, ktorý odstraňuje širokú škálu nečistôt; treba ho používať nariedený vodou v pomere 1:2 až 1:100. Vyžaduje opláchnutie vodou ako poslednú operáciu. Je alkalického charakteru a má všeobecné použitie za normálnej aj zvýšenej teploty. Obsahuje inhibítory korózie a je bez fosfátov.
 
EKOMYL - FORTE:
Koncentrát na podlahy so zvýšeným leskom. Vhodný na ručné aj strojové čistenie.  Dávkovanie 0,2 - 5 %.
 
ADIL-SA(HA):       TL     KBU    ODBÚRATEĽNOSŤ    KUZ
Vysokoúčinné aditívum pre autokozmetiku. LEN NA PROFESIONÁLNE POUŽITIE.
 
TRIPUR - L:
Veľmi šetrný prostriedok. Nenapadá polystyrén, polykarbonáty a pod. Vhodný na čistenie od farieb, asfaltov, žuvačiek a graffiti na citlivých povrchoch; napr. na autách či lakových povrchoch nábytku, kože a iných umelých hmôt.
 
TRIPUR - P:
Rýchlo pôsobiaci prípravok (5 - 10 sec.) na celú škálu graffiti, farieb, náterov a lepidiel. Nízka viskozita umožňuje jednoduché zotretie rozpustených nečistôt mechanicky alebo oplachom vodou; najlepšie tlakovou. Výrobok je stredne rýchlo prchavý. Použitie je vhodné najmä na hladké povrchy.
 
SLOPUR - CAR:
Kvapalný ekologický prostriedok na odstraňovanie ľadu, snehu, ochrana pred namŕzaním autodráh, ciest a iných komunikácií. Viac informácii o tomto prípravku nájdete tu.
 
 
Copyright © 2007 SLOCHEM® s.r.o. Všetky práva vyhradené.